Relacje inwestorskie
> Domovská stránka > Pro Zaměstnance > Stáže a zkušenosti s Work Service

Stáže a zkušenosti s Work Service

Poznejte realitu oboru, ve kterém budete v budoucnu pracovat. Seznamte se s provozem dané společnosti. Zjistěte, čím se se zaměstnavatelé řídí při přijímání nových pracovníků. Získejte cenné zkušenosti.

Víte, proč je Work Service jedinečný? Třeba proto, že je jedním z mála zaměstnavatelů, otevřených lidem bez předchozích zkušeností. Chceme Vám je poskytnout. Nabízíme celou řadu řešení, která Vám umožní získat první profesní zkušenosti už během studia.

Prostřednictvím dočasného zaměstnání poznáte realitu různých odvětví, budete však pracovat dle svých možností. Zkušenosti získáte ráno, večer, o víkendech nebo v pracovní dny.  A pokud si chcete rozšířit obzory, vydejte se s Work Service pracovat do zahraničí.

Protože nám záleží na rozvoji Vašich schopností, nabízíme Vám školení a stáže, které sami organizujeme. Zhodnoťe svůj životopis s Work Service!

nahoru

Tisíce tělesně postižených, kterým jsme pomohli získat zaměstnání dokazují, že ambice neznají hranic. Ukazujeme zaměstnavatelům Vaši sílu a pomáháme jim splnit požadavky, které mnohdy brání zaměstnávat handicapované. Zjistěte, jak odstraňujeme překážky mezi Vámi a Vaším zaměstnáním. více

We use cookies on our website. By continuing to browse the site, you agree to our use of cookies. Learn more. ×