Relacje inwestorskie
> Domovská stránka > O nás > Novinky > Prospekt Work Service schválen

Prospekt Work Service schválen

21.11.2011

17. listopadu 2011 polská Komise pro finanční dozor schválila prospekt Work Service S.A. v souvislosti s veřejnou nabídkou akcií a záměrem vstoupit na varšavskou burzu cenných papírů. Největší polský poskytovatel personálních služeb bude první společností svého druhu, kotovanou na varšavské burze cenných papírů.

V rámci první veřejné nabídky Work Service S.A. plánuje nabídnout 20 milionů akcií, které představují 32,41% akcií společnosti. Ručitelem je Dom Maklerski IDM a poradcem v celém procesu je Ipopema Securitas.

„Schválení našeho prospektu je skvělá zpráva pro celý sektor personálních služeb v Polsku. Vstup největšího zástupce tohoto podnikání na burzu umožní konsolidaci a rozvoj polského trhu, který je silně roztříštěný” řekl Tomasz Hanczarek, předseda správní rady společnosti Work Service. „Díky kapitálu, získanému na akciovém trhu, budeme moci pokračovat v nákupu subjektů specializujících se na outsourcing lidských zdrojů s cílem stát se lídrem tohoto segmentu v Polsku, střední a východní Evropě”, dodal Tomasz Hanczarek.

„Naše společnost se rok od roku vyvíjí rychleji. To by nebylo možné bez dynamické expanze na trhu personálních služeb a zvýšené poptávky po flexibilní pracovní síle. V posledních měsících nás stále více podnikatelů žádá o pomoc a radu při hledání nových, inovativních personálních řešení, která by jim umožnila přizpůsobit podnikání a náklady měnícímu se tržnímu prostředí”, říká Dariusz Rochman, viceprezident Work Service S.A.

nahoru
GPW


iso9001
We use cookies on our website. By continuing to browse the site, you agree to our use of cookies. Learn more. ×