Relacje inwestorskie
> Domovská stránka > O nás > Novinky > Work Service S.A. podává prospekt Komisi pro finanční dozor

Work Service S.A. podává prospekt Komisi pro finanční dozor

25.05.2011

24. května 2011 Work Service Group podala prospekt polské Komisi pro finanční dozor. Work Service S.A. očekává brzké schválení a možnost přistoupit k první veřejné nabídce a kótování akcií na  varšavské burze (GPW).  Work Service by se tak stal první společností zabývající se outsourcingem lidských zdrojů, jejíž akcie jsou obchodovány na burze.

 

„Podání prospektu je důležitým krokem směrem k realizaci klíčových ustanovení akcionářské smlouvy Work Service a ke vstupu společnosti na varšavskou burzu. Tímto krokem se Work Service připojí k dalším dynamicky rostoucím podnikům, které svůj rozvoj financují zisky na akciovém trhu.”, prohlásil Tomasz Hanczarek, předseda správní rady společnosti Work Service.

Hrubý zisk Work Service v roce 2010 dosáhl téměř 500 mil. PLN, tedy o 38,3% více než v předchozím roce. Čistý zisk narostl o více než 200% na 15,7 mil. PLN. Strategie rozvoje společnosti Work Service je v podnikatelské sféře vítána, jak dokazují četná ocenění a uznání, včetně Przedsiębiorca Roku, Lider Przedsiębiorczości, Gazele Biznesu, Teraz Polska, Mistrz Biznesu.

Work Service zaměstnává přes 400 lidí. Za přípravu vstupu na burzu a prvotní nabídku akcií nese zodpovědnost IDM S.A. Brokerage House.

nahoru
GPW


iso9001
We use cookies on our website. By continuing to browse the site, you agree to our use of cookies. Learn more. ×