Relacje inwestorskie
> Domovská stránka > O nás > Novinky > Work Service debutoval na varšavské burze (GWP)

Work Service debutoval na varšavské burze (GWP)

26.04.2012

26. duben 2012 je pro naši společnost důležitým dnem. Akcie Work Service byly poprvé obchodovány na varšavské burze. Cena podílového listu byla zpočátku 6 PLN. Kurz rychle stoupal; během prvních 15 minut se cena navýšila o více, než 33% a dosáhla 8 PLN. Kolem poledne se cena ustálila na 7 PLN, s objemem přesahujícím 178 000 akcií a celkovou hodnotou transakcí 1 361 000 PLN.

Celková hodnota veřejné nabídky společnosti, implementovaná v březnu, přesáhla 30 mil. PLN; investorům bylo přiděleno 5 117 881 akcií v ceně 6 PLN za kus. Work Service je 433. společností kotovanou na varšavské burze cenných papírů a první z oblasti personálních služeb. Ručitelem byl Dom Maklerski IDM SA. Work Service byl osmým letošním nováčkem na varšavské burze.

Akvizice více než 30 mil. PLN z nové emise akcií prostřednictvím bankovního úvěru, nám dovolí dosáhnout našeho hlavního cíle, kterým je převzetí 75% IT Kontrktu. Celá skupina tímto krokem vstoupí na nový, slibný IT trh. Naše nové služby budeme nabízet mnoha klientům v Polsku a také na zahraničních trzích, zejména v Německu a východní Evropě”, řekl Tomasz Hanczarek, předseda správní rady společnosti Work Service.

„Stát se společností kotovanou na burze cenných papírů je dalším krokem implementace naší rozvojové strategie. Očekáváme, že konsolidace polského trhu personálních služeb, v kombinaci s organickým růstem Work Service Group nám přinese hrubý zisk vyšší než 815 mil. PLN a udrží růst na 31%, což je benchmark, který jsme si v uplynulých letech stanovili”, dodal Dariusz Rochman, viceprezident Work Service S.A.

nahoru
GPW


iso9001
We use cookies on our website. By continuing to browse the site, you agree to our use of cookies. Learn more. ×