Relacje inwestorskie
> Domovská stránka > O nás > Novinky > Work Service převezme IT Kontrakt

Work Service převezme IT Kontrakt

24.05.2013

Work Service získal většinový podíl akcií společnosti IT Kontrakt, největšího polského dodavatele programátorů a IT specialistů. Začlenění IT Kontrakt do Work Service Group společnosti umožní vstoupit na nové trhy.

 

„Úspěšné dokončení veřejné nabídky a vstup na varšavskou burzu, nám umožnil zvýšit potřebné finanční prostředky na nákup 75% podílu v IT Kontrakt. Nový subjekt Work Service Group umožní nabízet nové služby, zejména pronájem IT specialistů, zákazníkům v Polsku, Německu a východní Evropě”, okomentoval situaci Tomasz Hanczarek, předseda správní rady společnosti Work Service S.A.

Tato akvizice je dalším strategickým krokem pro rozvoj Work Service Group. V uplynulých letech došlo ke čtyřem podobným investicím, jejichž celková hodnota přesáhla 100 mil. PLN. Fúze s firmami specializovanými v oblastech, jako rychloobrátkové spotřební zboží, automobilový průmysl a zdravotnictví, vedly k příznivým výsledkům.

„Připojení IT Kontrakt k Work Service Group nejen rozšíří škálu poskytovaných služeb, ale také zlepší naše finanční výsledky. Očekáváme, že v roce 2012 náš konsolidovaný čistý zisk dosáhne 7 mil. PLN”, dodal Dariusz Rochman, viceprezident Work Service S.A.

nahoru
GPW


iso9001
We use cookies on our website. By continuing to browse the site, you agree to our use of cookies. Learn more. ×