Grupa kapitałowa

Work Service Rusko

Spojujeme nejbystřejší s nejlepšími, od Pobaltí k Pacifiku.

Dceřiná společnost ZAO Work Service Russia byla založena v roce 2004 a od té doby transformuje místní potenciál v zisky našich zákazníků. Každý den více než 3000 zaměstnanců v 80 městech poskytuje flexibilní pracovní sílu pro desítky mezinárodních společností se sídlem v celé zemi.

Work Service Russia

Naše podnikání získalo záviděníhodnou reputaci díky skvělé orientaci na trhu a stanovení měřítek pro merchandising a distribuci. Jeden z našich týmů dosáhl nevídaného nárůstu prodeje zboží jednoho ze zákazníků, což upevnilo a posílilo naše vedoucí postavení na trhu po dobu 4 let. Maloobchodní řetězec testoval malý tým 35 obchodníků a merchandiserů ve vybraných prodejnách. Během 12 týdnů tým zvýšil prodej o více než 300%. To vedlo ke ztrojnásobení počtu Work Service merchandiserů v celé síti prodejen. Díky outsourcingovému řešení Work service snížil náklady 14 hypermarketů o 50 % a zároveň výrazně zvýšil prodej.

Rozsah služeb WORK SERVICE RUSKO

  • Dočasné zaměstnání pro zajištění kontinuity služeb v období dovolené, mateřské dovolené, sezónní špičky atp.;
  • Nábor využívající nejlepších metod. Vyhledáváme, vybíráme a školíme zaměstnance, kteří svou kvalifikací a nadáním ideálně zapadnou do firemní struktury;
  • Personální outsourcing v oblasti prodeje a merchandisingu. Připojte se k řadě spokojených zákazníků, kteří snižují náklady a zvyšují své zisky.

Hlavní výhody partnerství s WORK SERVICE RUSKO

  • Vysoce kompetentní poradci, kteří se rádi podělí o své rozsáhlé zkušenosti z místního trhu práce;
  • Individuální přístup při výběru zaměstnanců tak, aby svou kvalifikací, znalostmi a přístupem nejlépe odpovídali požadavkům zaměstnavatele;
  • Časová a finanční úspora, spojená s identifikací, kvalifikací, náborem a výcvikem klíčových zaměstnanců;
  • Efektivní a diskrétní výběr vysoce kvalifikovaných specialistů;
  • Osvědčený přijímací proces;
  • Flexibilita v poskytování požadovaného počtu zaměstnanců tak, aby odrážel aktuální požadavky.
  • Možnost soustředit se na vlastní podnikání a dosažení strategických cílů. Work Service přebírá zodpovědnost za personální a mzdové povinnosti.

 

Mezi naše dlouhodobé zákazníky patří přední společnosti v dané oblasti, včetně společností.

Centrála v Moskvě, dalších devět poboček v následujících městech: Moskva, St. Peterburg, Kaluga, Serpuchov, Nižnij Novogorod, Kazaň, Jekatěrinburg, Samara a Rostov. Všechny pobočky jsou přizpůsobeny potřebám místních zákazníků s přihlédnutím k místním podmínkám.

Kontakt

Kontaktujte svého regionálního poradce a využijte služeb Work Service.

GPW


iso9001
We use cookies on our website. By continuing to browse the site, you agree to our use of cookies. Learn more. ×