Grupa kapitałowa
> Domovská stránka > O nás > Skupina Work Service > Filozofie společnosti

Filozofie společnosti

Mnoho společností, jedna vize

Filosofie Work Service inspiruje každého z našich zaměstnanců k dodržování poslání, které vyjadřuje slogan „pojíme nejbystřejší s nejlepšími”. Naše hodnoty a vize dávají Work Service pevný základ, opírající se o následující elementy:

 

Otevřenost vůči lidem, inspirující řešení.

Věříme, že si každý zaslouží zaměstnání, které bude odpovídat jeho dovednostem, zkušenostem a ambicím. Ke všem uchazečům přistupujeme individuálně – od nováčků na trhu práce až k ostříleným profesionálům, hledajícím nové výzvy. Každému uchazeči nabízíme osobní služby, zmapujeme jeho schopnosti a kariérní cíle a zajistíme pro něj nejlepší kariéru u některého z našich obchodních partnerů. S největší databází uchazečů a více než 2200 zákazníky můžeme pro každého zaměstnance vždy najít to nejlepší.

 

Vyrovnané partnerství

Naši odborníci dělají všechno pro to, aby zajistili, podpořili a posílili udržitelné a výhodné partnerství mezi všemi zainteresovanými stranami – zaměstnavateli, zaměstnanci a Work Service. Práce našich personalistů přesahuje rámec standardních požadavků na znalosti, zkušenosti a odborné kompetence zájemců. Důkladně hodnotí jejich jedinečné, individuální charakteristiky a rozhodují, zda budou zapadat do firemní kultury. Naším cílem je zajistit, že pro každého zákazníka budou vybráni vysoce kvalifikovaní zaměstnanci nadšeně sdílející vize a cíle společnosti. Naše filosofie mění běžný vztah tří stran na pevné partnerství, které pojí nejbystřejší s nejlepšími.

 

Garance kvality a bezpečí

Aktivní eliminace nákladných chyb, spíše než jejich následní odstraňování, je priorita kvalitní spolupráce s Work Service.

  

Sdílení znalostí a úspěchů

Již 12 let patříme mezi vedoucí personální agentury ve střední Evropě.  Tento zasloužený úspěch byl dosažen díky poskytování inovativních řešení v oblasti lidských zdrojů. Naše filosofie otevřeného toku informací nám dává možnost spojit své zkušenosti a rozsáhlé znalosti z mnoha oblastí s požadavky a nároky našich zákazníků. Získali jsme důvěru, a tak můžeme společně vytvářet individuální řešení na míru a optimalizovat náklady.

 

Kontaktujte Work Service, spolupracujte s profesionály.

nahoru
GPW


iso9001
We use cookies on our website. By continuing to browse the site, you agree to our use of cookies. Learn more. ×