Zmapujte své kariérní cíle ještě dnes.

Work Service Vás doprovodí na cestě za kariérou od prvních krůčků až k cíli. Po cestě můžete přijmout nové výzvy a získat cenné zkušenosti. Náš specialista Vám pomůže najít vhodnou pozici u stovek zaměstnavatelů. Vy se rozhodnete, která z nich je nejlepší.

Zaměstnání pro 150 000 lidí ročně.

Stovky zaměstnání v různých odvětvích, pro absolventy i zkušené profesionály. Flexibilita zajištěna díky dočasnému i trvalému zaměstnání. Prosaďte se s Work Service – jen obloha může zastavit Váš vzestup.

Pojíme nejnadanější s nejlepšími. Už 12 let.

Připojte se k ostatním nováčkům na trhu práce a najděte zaměstnání, které Vám vyhovuje. Získejte důležité životní zkušenosti v našich dotovaných školících programech, které urychlí Vaši cestu za kariérou. Work Service spojuje nejnadanější s nejlepšími.

Za hranice s Work Service

Work Service je Vaší vstupenkou na pracovní trh Evropské unie. Objevte své pravé možnosti. Přijměte tuto výzvu a pracujte v nadnárodním týmu na různých projektech. Přední společnosti si vysoce cení zahraniční zkušenosti a znalosti jazyků. Spolupráce s evropskými pobočkami Work Service Vám zaručí úspěšnou budoucnost.

Díky Work Service pracuji při studiu.

Pracuji kdy, a kde chci. Časová flexibilita a výběr zaměstnání skrývá mnoho možností. Work Service mi dává jistotu, nezávislost a možnost stát na vlastních nohách.

1
2
3
4
5
> Domovská stránka > Pro Zaměstnance
We use cookies on our website. By continuing to browse the site, you agree to our use of cookies. Learn more. ×