Relacje inwestorskie
> Domovská stránka > Pro Zaměstnance > Máte diplom? A co dál?

Máte diplom? A co dál?

Začátek. Je dobré se na něj připravit. Ať už máte pracovní zkušenosti anebo jste na trhu práce úplným nováčkem, začínat s podporou odborníků je vždy snazší.

Odborníci Work Service vědí, jak důležité jsou první krůčky absolventů na trhu práce. Bez ohledu na to, zda máte jasnou představu o tom, co v budoucnu chcete dělat anebo jen zkoušíte různé možnosti, jsme připraveni splnit Vaše očekávání.

Jestliže potřebujete rozvinout své schopnosti, získat pracovní zkušenosti nebo kontaktovat zaměstnavatele z oboru, o který se zajímáte,

Work Service Vám nabízí různé druhy zaměstnání. Trvalé či dočasné zaměstnání v ČR a v zahraničí i možnost atraktivních stáží. Získáte zkušenost, která Vám pomůže na Vaší cestě za kariérou. Seznámíte se s organizací práce a kulturou společností, které Vás zajímají. Poznáte profesionály, od kterých se můžete učit. Statistiky ukazují, že každý pátý dočasný zaměstnanec získá trvalé zaměstnání.

Ať děláte cokoli, snažte se a pracujte s těmi nejlepšími. Vyplatí se to.

nahoru

Dosažení důchodového věku je ideálním obdobím pro hledání nového profesního směru. Časová flexibilita dovoluje přijmout výzvy ve známých i nových pracovních oblastech. Naše nabídka dočasného zaměstnání Vám dává svobodu, kterou si zasloužíte, a finanční stabilitu, která Vám umožní využít podzim života naplno. více

We use cookies on our website. By continuing to browse the site, you agree to our use of cookies. Learn more. ×