Relacje inwestorskie
> Domovská stránka > Pro Zaměstnance > Průvodce dočasným zaměstnáním

Průvodce dočasným zaměstnáním

 

Myslíte si, že dočasné zaměstnání vyhovuje Vašemu rozvrhu a potřebám? Připojte se k týmu Work Service ve 4 snadných krocích!

 

Krok 1

Kontaktujte nás

Registrace do naší databáze dočasných pracovníků je snadná. Jednoduše vyplňte krátký dotazník, abychom pro Vás mohli najít vhodné zaměstnání. Navštivte Vašeho konzultanta v jedné z našich regionálních kanceláří.

 

Krok 2

Očekávejte pracovní nabídky

Konzultant Work Service okamžitě zkontroluje Vaši dostupnost, kvalifikaci a zkušenosti, aby pro Vás mohl najít ideální zaměstnání.

Jakmile najdeme vhodnou pozici, konzultant Work Service se s Vámi sejde a potvrdí, že Vaše požadavky a kvalifikace odpovídají tomu, co očekáváte Vy i Váš smluvní zaměstnavatel. Prodiskutujete také podmínky zaměstnání.

 

Krok 3

Podepište smlouvu

Po prodiskutování a odsouhlasení podmínek nabízeného zaměstnání s Vámi Work Service podepíše smlouvu.

 

Nezapomeňte!

Před podpisem závazné smlouvy si, prosím, připravte následující dokumenty a přineste je s sebou na schůzku:

  • Občanský průkaz
  • Číslo Vašeho bankovního účtu pro zaslání mzdy
  • Kartičku pojištěnce Vaší zdravotní pojišťovny
  • Případné potvrzení o studiu, rozhodnutí o přiznání starobního důchodu, potvrzení o evidenci na úřadu práce, rozhodnutí o přiznání rodičovského příspěvku.

 

Krok 4

Vítejte na palubě!

Po podpisu smlouvy Vám poskytneme detailní informace o tom, kdy a kde můžete začít pracovat. V případě, že je před nástupem do zaměstnání nutné zaškolení konzultant Work Service s Vámi probere veškeré podrobnosti.

nahoru

Přijměte novou výzvu v mezinárodním prostředí. Bez rizik, pouze u důvěryhodných zaměstnavatelů. Pomoc s přechodem do nového prostředí, dvojjazyčná podpora. Žádné poplatky ani skryté náklady. více

We use cookies on our website. By continuing to browse the site, you agree to our use of cookies. Learn more. ×