Relacje inwestorskie
> Domovská stránka > Pro Zaměstnavatele > Dočasné zaměstnávání

Dočasné zaměstnávání

Praví lidé v pravý okamžik

Nabídka dočasného zaměstnání umožňuje zaměstnavatelům pružně reagovat na kolísající hospodářské cykly a rychle se přizpůsobit poptávce zaměstnanosti. Work Service úspěšně čelí výzvám v oblasti lidských zdrojů během sezónního nárůstu prodeje, plánované dovolené, mateřské dovolené, rozsáhlé absence, fluktuace zaměstnanců a kolísání produkce.

Správný počet zaměstnanců ve správný čas snižuje náklady na mzdy i administrativu. Work Service přebírá plnou zodpovědnost za nábor kvalifikovaných zaměstnanců, personální management, mzdy, dodržování zákoníku práce a všechny příbuzné aktivity. To našim klientům umožňuje soustředit se na hlavní obor svého podnikání.

Naši zaměstnanci budou vždy vyhovovat požadavkům zaměstnavatele. Work Service dále nabízí adaptační a vzdělávací programy, které zaměstnancům umožní pracovat rychleji. Proškolení navíc vybuduje v zaměstnancích vztah k Vaší společnosti, takže se stanou plnohodnotnými členy týmu.

Hladkou komunikaci mezi Vámi, přiděleným zaměstnancem, a konzultantem Work Service zajišťujeme prostřednictvím nejmodernějších on-line a mobilních technologií.

V závislosti na rozsahu a délce trvání projektu je možné umístit naše konzultanty nebo koordinátory přímo u Vás, takže budete moci okamžitě reagovat na případné problémy.

 

Dočasné zaměstnání zahrnuje:

  • Moderní metody výběru a náboru zaměstnanců, které na pozici dosadí nejvhodnějšího pracovníka. Práce našich konzultantů přesahuje rámec standardních požadavků na uchazeče. Work Service zvažuje firemní politiku a pracovní prostředí jednotlivých společností. Poté porovná všechna kritéria s dovednostmi, silnými stránkami a nadáním uchazečů a vybere toho nejlepšího, který bude od počátku vynikat.
  • Personální řízení včetně převzetí všech právních a formálních náležitostí, jako jsou smlouvy, mzdy, dovolená, sociální pojištění, daně atd.
  • Adaptační procesy a školení pro nové zaměstnance, seznámení s vizí a cíly  společnosti.
  • Plná právní i sociální odpovědnost za zaměstnance.

 

Garantujeme:

  • Přístup do obsáhlé databáze kvalifikovaných zaměstnanců, kteří mohou okamžitě nastoupit;
  • Flexibilitu pracovní síly pro ideální optimalizaci množství personálu každý den;
  • Snížení pracovní zátěže na personálním oddělení;
  • Pravidelné průzkumy spokojenosti pro získání kvalitní zpětné vazby;
  • Jedinečný věrnostní program, který motivuje a odměňuje naše zaměstnance a posiluje reputaci naší společnosti.

 

Spolehlivý partner

Naši konzultanti se s Vámi rádi podělí o své zkušenosti z oblasti poskytování pracovní síly, které získali zaměstnáním tisíců dočasných pracovníků ve stovkách společností v ČR a střední Evropě.

Díky dlouhodobé spolupráci s mnoha klienty se Work Service stal přední společností zabývající se outsourcingem lidských zdrojů. Obsáhlá databáze kvalifikovaných pracovníků, prověřený přijímací proces, nejlepší dostupné nástroje pro vykazování dat a investice do informačních technologií garantují kvalitu našich služeb a bezproblémovou komunikaci s klienty.

Ocenění a další vyznamenání, která jsme získali, dokazují, že klienti Work Service si váží inovativních řešení.

Existence samostatných oddělení pro IT, Medicínu, Energetiku, Obchod potvrzuje naši oddanost a touhu poskytovat konkrétní řešení pro jednotlivé sektory.

 

Kontaktujte konzultanty Work Service a zajistěte pro svou společnost pružnou pracovní sílu.

nahoru
We use cookies on our website. By continuing to browse the site, you agree to our use of cookies. Learn more. ×