Nakupte si kariéru s LIDL práce!

Lidl Práce

Volné pozice Lidl

V Lidlu se neustále rozvíjíme a hledáme nové kolegy do našich prodejen i logistických center. Aktuálně nabízíme širokou škálu volných pozic, ať už hledáte práci na hlavní pracovní poměr, brigádu nebo zkrácený úvazek. Zajímá vás práce na pokladně, vybalování zboží, nebo byste raději rovnou vedli svůj vlastní tým? U nás si vybere opravdu každý.

Nabízíme motivující finanční ohodnocení, férový přístup a možnost kariérního růstu. U nás to není jen o práci, ale také o příjemném pracovním prostředí a skvělém kolektivu. Pravidelně pro naše zaměstnance pořádáme společné akce a nabízíme jim řadu benefitů, jako jsou stravenky, zaměstnanecké slevy nebo příspěvky na dovolenou.

Neváhejte a prohlédněte si naši nabídku volných pozic. Možná právě na vás čeká ta pravá příležitost stát se součástí Lidlu.

Prodejny i administrativa

Naše společnost se nezaměřuje pouze na online svět, ale klademe důraz i na kamenné prodejny a kvalitní zákaznický servis. V současné době provozujeme síť prodejen po celé České republice, kde si můžete naše produkty prohlédnout a vyzkoušet. Náš vyškolený personál vám rád poradí s výběrem a zodpoví veškeré vaše dotazy. Kromě prodejen máme také rozsáhlé administrativní zázemí, které zajišťuje bezproblémový chod celé firmy. Pracují zde odborníci z oblasti logistiky, marketingu, financí a dalších odvětví, kteří se starají o to, abychom vám mohli nabízet ty nejlepší služby a produkty.

Možnosti kariéry

Absolvování studia otevírá širokou škálu profesních možností. Absolventi se uplatňují v oblastech jako je vývoj softwaru, datová analytika, umělá inteligence, robotika a mnoho dalších. Mohou pracovat na pozicích programátorů, datových analytiků, specialistů na strojové učení nebo výzkumníků.

S rozvojem technologií a digitalizace roste poptávka po kvalifikovaných odbornících v IT sektoru. Firmy všech velikostí a zaměření hledají talentované jedince se znalostmi a dovednostmi v oblasti informatiky.

Důležitými faktory pro úspěšnou kariéru v této oblasti jsou kromě vzdělání také praxe, jazykové znalosti a schopnost učit se novým technologiím.

Benefity Lidl

V Lidlu si uvědomujeme, že naši zaměstnanci jsou naším nejcennějším aktivem. Proto se jim snažíme nabídnout atraktivní benefity, které jim zpříjemní práci i osobní život. Mezi hlavní benefity patří motivační finanční ohodnocení a systém bonusů, díky kterému se můžete podílet na úspěchu společnosti. Nabízíme také 5 týdnů dovolené, abyste si mohli dostatečně odpočinout a načerpat nové síly. Zdraví našich zaměstnanců je pro nás důležité, proto přispíváme na penzijní připojištění a poskytujeme zvýhodněné tarify mobilního operátora i pro rodinné příslušníky. Víme, že skloubit práci s rodinou může být náročné, a proto nabízíme i flexibilní pracovní dobu. V neposlední řadě myslíme i na volnočasové aktivity a nabízíme zaměstnanecké slevy na firemní produkty, sportovní vyžití a kulturní akce.

Proč pracovat v Lidlu?

V Lidlu si vážíme svých zaměstnanců a snažíme se jim vytvořit příjemné a motivující pracovní prostředí. Nabízíme stabilní zaměstnání s řadou benefitů a možností profesního růstu. U nás se vám dostane férového ohodnocení a budete mít jistotu pravidelného příjmu. Zaměstnancům nabízíme nadstandardní benefity, jako jsou příspěvky na stravování, penzijní připojištění, zvýhodněné mobilní tarify a další. Věříme v rozvoj potenciálu našich lidí, proto podporujeme vzdělávání a nabízíme možnosti kariérního postupu. V Lidlu se můžete stát součástí dynamického a rostoucího prostředí s přátelskou atmosférou.

Žádost o práci

Žádost o práci je prvním krokem k získání vysněného zaměstnání. Je to vaše vizitka, která vás prezentuje potenciálnímu zaměstnavateli. Proto je důležité, aby byla napsána srozumitelně, výstižně a poutavě.

V žádosti o práci uveďte, o jakou pozici máte zájem a kde jste se o ní dozvěděli. Nezapomeňte zmínit, proč se o danou práci ucházíte a co vás na ní zaujalo. Dále se zaměřte na své dovednosti a zkušenosti, které jsou relevantní pro danou pozici. Uveďte příklady z praxe, které demonstrují vaše schopnosti.

Nepodceňujte ani formu žádosti. Použijte profesionální jazyk a vyhněte se gramatickým chybám. Žádost by měla být přehledná a strukturovaná. Nezapomeňte připojit svůj životopis.

Kontakt na Lidl

Pro komunikaci s námi můžete využít několik možností. Naše zákaznická linka je vám k dispozici každý den od 7:00 do 21:00 na telefonním čísle +420 225 000 500. Pokud preferujete písemný kontakt, můžete nám napsat na e-mailovou adresu kontakt@lidl.cz. Rádi vám odpovíme na vaše dotazy, ať už se týkají sortimentu, otevírací doby prodejen nebo čehokoliv jiného. Pro vaše dotazy, připomínky a návrhy je tu pro vás také online kontaktní formulář, který naleznete na našich webových stránkách. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá a pomáhá nám zlepšovat naše služby.

Publikováno: 05. 06. 2024

Kategorie: práce

Autor: Radomil Novotný

Tagy: lidl práce | nabídka pracovních míst v obchodním řetězci lidl