Hledáte práci? Mevatec nabízí volné pozice ve výrobě!

Mevatec

Volná místa v mevatarstvi

Hledáš práci, kde se můžeš realizovat a zároveň se učit novým věcem? Láká tě svět virtuální a rozšířené reality? Pak by tě mohly zajímat volná místa v metaversu!

Metaverse se dynamicky rozvíjí a s ním roste i poptávka po talentovaných lidech z různých oblastí. Ať už jsi zkušený programátor, kreativní designér nebo třeba marketingový specialista, metaverse ti může nabídnout uplatnění.

Mezi nejžádanější profese v současnosti patří VR/AR vývojáři, 3D modeláři, UX/UI designéři a specialisté na blockchain technologie. Stejně tak se otevírají pozice v oblasti marketingu, prodeje a zákaznické podpory.

Práce v metaversu s sebou přináší řadu benefitů, jako je například práce na dálku, flexibilní pracovní doba a možnost utvářet budoucnost internetu.

Požadavky na pozice

Pro obsazení pozice v našem týmu hledáme motivované jedince s chutí učit se novým věcem. Konkrétní požadavky se liší dle pozice, obecně však očekáváme:

Vzdělání a praxe relevantní k dané pozici

Výbornou znalost českého jazyka slovem i písmem

Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Schopnost pracovat samostatně i v týmu

Proaktivní přístup a zodpovědnost za svěřené úkoly

Vítáme zájemce s inovativním myšlením a vášní pro obor.

Možnosti kariérního růstu

V dnešní dynamické době se kariérní růst neomezuje jen na postup v rámci jedné firmy. Stále více lidí vyhledává nové výzvy, rozšiřuje si své dovednosti a nebojí se změny. Existuje mnoho cest, jak dosáhnout profesního rozvoje. Mezi ty nejčastější patří specializace v daném oboru, doplnění vzdělání formou kurzů či školení, nebo rozvoj manažerských a komunikačních dovedností.

Důležité je aktivně vyhledávat příležitosti, nebát se prezentovat své znalosti a budovat si síť kontaktů. Mnoho firem nabízí svým zaměstnancům programy rozvoje talentů, mentoringové programy a další formy podpory kariérního růstu. Nepodceňujte ani význam sebevzdělávání a sledování trendů ve vašem oboru.

Platové ohodnocení

V dnešní době je pro mnoho lidí platové ohodnocení jedním z nejdůležitějších faktorů při výběru zaměstnání. Není se čemu divit, vždyť mzda je to, co nám umožňuje pokrýt základní životní potřeby a dopřát si i něco navíc.

Výše mzdy se odvíjí od mnoha faktorů, jako je dosažené vzdělání, praxe v oboru, region, velikost firmy a samozřejmě i konkrétní pracovní pozice. Obecně platí, že čím vyšší kvalifikaci a zkušenosti uchazeč má, tím vyšší mzdu si může nárokovat.

Pro získání představy o platovém ohodnocení v různých odvětvích a profesích je vhodné sledovat platové portály a statistiky. Ty poskytují užitečné informace o průměrných mzdách v daném oboru a regionu.

Při sjednávání mzdy je důležité znát svou hodnotu na trhu práce a nebát se o ni říct. Zároveň je ale potřeba být realista a zohlednit i finanční možnosti dané firmy.

Benefity pro zaměstnance

V dnešní době nestačí jen dobrá mzda. Stále více lidí hledá práci, která jim přinese i něco navíc. Zaměstnanecké benefity jsou skvělým způsobem, jak přilákat nové talenty a udržet si ty stávající. Co všechno můžou firmy nabídnout? Oblíbené jsou stravenky a příspěvky na dovolenou, penzijní připojištění, flexibilní pracovní doba nebo možnost práce z domova. Mladší generace ocení sick days a volno navíc. Pro rodiny s dětmi jsou atraktivní firemní školky a hlídání dětí. Zdraví zaměstnanců podpoříte příspěvky na sportovní aktivity a zdravé stravování. Nezapomínejte ani na vzdělávání a rozvoj. Možnosti jsou široké, stačí si jen vybrat ty, které nejlépe odpovídají potřebám vašich zaměstnanců.

Publikováno: 04. 06. 2024

Kategorie: práce

Autor: Pavel Kratochvíl

Tagy: mevatec | výrobce plastových výlisků